if_photoif_put_inmenu
 ТЕРМОДОМ
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 644-44-43 Показати
+38 (067) +38 (067) 631-63-10 Показати

ТЕПЛЕ ПРИКРАСА ДЛЯ ФАСАДУ СТІН З ТЕРМОПАНЕЛЕЙ.

10 січня 2018

Термопанель – композиційний матеріал, що складається з теплоізоляційного елемента і міцною облицьованої зовнішньою оболонкою. Утеплювачем в термопанелях в основному виступає пінополістирол або пінополіуретан екструдований.

Сучасний ринок будівельних матеріалів повний різної продукції, яка з великим успіхом вирішує актуальну проблему збереження тепла всередині будинку. Тому перед творцями термопанелей стояло завдання не тільки утеплити будинок, але і прикрасити його зовнішній вигляд, іншими словами створити теплий декор фасад стін з термопанелей.

Таким чином, термопанель ефективно допомагає справитися з втратами тепла з зовнішньої сторони будівлі, поліпшити його звукоізоляцію і надати неперевершений вигляд фасаду будинку. В даному випадку, термопанель використовується не тільки як засіб для теплоізоляції будинку, але в ролі декору фасаду.

Прикрасити фасад стін термопанелями дуже просто. Для цього немає потреби в спеціальних навичках і уміннях, потрібно мінімальний набір інструменту, монтаж можливий в будь-який час року (єдине, що не бажано виконувати при мінусовій температурі – це затирати шви між панелями). Простота установки панелей полягає в їх формі. Зовнішній вигляд даної продукції має таку імітацію цегляної кладки і як відомо, ряди цегли лягають в шаховому порядку (верхній цегла перехльостує два нижніх рівно по середині). За рахунок цього рядки цеглинок як би зміщуються, утворюючи зубчасті краї. Саме ці виступи і западини допомагають ідеально зістикуватися двом сусіднім панелям.

До інших достоїнств облицювання на фасад стін з термопанелей відносяться наступні пункти:

1. вони можуть кріпитися на стіну будь-якого типу;

2. вони приносять власнику будинку пристойну економію, зберігаючи тепло взимку, а прохолоду влітку, а в міжсезоння відмінно ізолюючи і захищає конструкцію від шкідливого впливу вологи, вітру та інших погодних явищ;

3. фасад стін з термопанелей досить міцний, надійний і не вимагає ремонту, а в разі необхідності, легко ремонтується.